Par mums

Skaistas lietas spēj iedvesmot…

Paaudzēs piekopjot amatu prasmes, rūpīgu attieksmi un spēju atrisināt, šķiet neatrisināmas lietas, laivu un jahtu darbnīca Baiks Boats un uzņēmums „Yacht Service” ir gatavi īstenot Jūsu ieceres!

DARBĪBAS VĒSTURE

Mūsu darbības aizsākumi ir Jūrmalā,  1992.gadā.  Kad vairākiem vīriem sanākot kopā, ar pieredzi  jahtu būvē, ūdens motorsportā, inženierzinātnēs un pat avio modelismā, bijām aizsākuši savu darbību.Tā uzbūvējām mūsu pirmo trīsmastu Proa 20metrus garu.  Turklāt pārņemot, Vecmeistaru prasmes jahtu un kuģu būvē, arī  jahtu vadīšanā gūto pieredzi, gadu gaitā tika uzbūvētas, restaurētas un saremontētas daudzas jahtas un laivas. Uz 2016.gadu, tās ir saskaitāmas ap 30 jahtām(jahtas un laivas garumā no 4 – 26m, sporta katamarānus). Tai skaitā esam restaurējuši dažas senas koka  jahtas un kuģus, kas tika uzbūvēti 19 gadsimta vidū.

  • Esam apguvuši  inovatīvas darba metodes un materiālus, kas mūsdienās aizvieto klasisko jahtu būves paņēmienus, kurus izmantojot,  ekspluatācijas un dizaina īpašības peldlīdzekļiem sniedz daudzas priekšrocības.
  • Strādājam ar darba rasējumiem
  • Veicam peldlīdzekļa priekšizpēti  un defektāciju nepieciešamajiem darbiem un sastādām darbu tāmes. Jahtām līdz 9m garumam provizoriskas darbu Tāmes sastādām bez maksas.
  • Mūsu būvētās, restaurētās un remontētās  jahtas un kuģi šobrīd ceļo pa šis zemes plašajiem ūdeņiem.
info@baiksboats.lv
+371 22047451